Ideálna chata v Terchovej pre rodiny s deťmi

Chata Kukulienka je priam stvorená na týždenné a víkendové pobyty rodín s deťmi. V drevenici s celkovou kapacitou 10 osôb sa pohodlne ubytujú až 4 rodiny.

Prízemie

Priestranná obývacia miestnosť s veľkou sedačkou zaistí pohodlie pre 10 osôb. Vedľa obývačky je umiestnená jedáleň so stolom a stoličkami pre 7 osôb. Na stene jedálne je umiestnený televízor so satelitom. O hudobnú atmosféru sa postará miniveža, ktorá prehráva mp3, CD, má USB vstup a rádio.

Kuchyňa je vybavená všetkým, čo potrebujete pre pohodlný pobyt. Jedlo si uvaríte na elektrickom sporáku so štvorplatničkou, rúrou a digestorom, alebo ohrejete v mikrovlnke. Rannú kávu a čaj si pripravíte aj vďaka rýchlovarnej kanvici. Chladnička s mraziakom uchová vaše potraviny dlho čerstvé. V kuchyni nájdete hrnce, taniere, príbory, poháre a všetko ostatné potrebné na prípravu jedál.

Medzi kuchyňou a obývačkou je malý detský stolík s drevenými stoličkami, na ktorom si deti môžu kresliť a budete ich mať vždy na očiach. Deti určite ocenia aj detskú skrýšu, ktorá je umiestnená pod schodiskom. Môžu si tam urobiť svoje malé kráľovstvo. S deťmi si môžete zahrať aj vy stolný futbal alebo minibilliard.

Neopakovateľnú romantickú atmosféru v drevenici rýchlo vytvoríte vďaka veľkému krbu, ktorý v zimnom období ohreje celú chatu. Chata je kompletne vybavená aj podlahovým kúrením.

V kúpeľni nájdete priestranný sprchový kút, záchod, umývadlo so zrkadlom a sušič na vlasy. Pre regeneráciu môžete využiť aj infrasaunu.

Rezervujte si Chatu Kukulienka ešte dnes >>>

Nezáväzne a zadarmo

Kliknite na kalendár vpravo, zvoľte termín pobytu a vyplňte kontaktné údaje. Obratom vám rezerváciu potvrdíme a budete mať istotu, že vám chatu v danom termíne nikto nevyfúkne.

Týždenná dovolenka alebo víkendový pobyt v Terchovej?

Na chate Kukulienka vám splníme oboje za výborné ceny.

Zažite rodinnú dovolenku s deťmi v našej krásnej drevenici, na ktorú budete ešte dlho príjemne spomínať.

Máme voľné termíny na rok 2020.

Chcem si objednať pobyt na chate

Rezervácia chaty

Dostupný
Rezervovaný
PUSŠPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Vybavenie chaty na poschodí

Na poschodí sa nachádzajú 3 izby s kapacitou 8 osôb.

Exteriér chaty, parkovanie

Na krytej terase si odpočiniete na priestrannej hojdačke a zrubovom sedení. Vaše deti si užijú množstvo zábavy na krásnom detskom ihrisku a hojdačkách, ktoré sú umiestnené hneď vedľa chaty. Preliezky obsahujú domček, šmýkačku, hojdačky a kryté pieskovisko.

Pri chate môžete opekať aj grilovať na ohnisku. Môžete si pripraviť aj chutný guláš v 25 litrovom kotlíku.

Parkovanie je možné priamo pri chate. Na parkovisko sa pohodlne zmestia 3 autá.

Exteriér Chaty Kukulienka

Wi-fi, internet a mobilný signál

Wi-fi na chate máme. Ak by ste ale chceli zažiť úplný digitálny DETOX, heslo Vám neprezradíme 😉

Mobilný signál je na chate veľmi dobrý.